poniedziałek, 22 października 2012

Stamperiowe pomysły - ekspozycje na jesień/zimę 2012

Wielu z Was zna już nowe trendy promowane przez Stamperię na nadchodzący sezon - chodzi przede wszystkim o kolekcję Graffiti, czyli papiery do decoupage i scrapbookingu w rewolucyjnym stylu - bardziej męskim, industrialnym lub vintage, o ciemniejszych kolorach (bo Stamperia pamięta, że hobbystki robią rzeczy nie tylko dla siebie ale i dla przedstawicieli płci przeciwnej, a do teraz na rynku panowała mała różnorodność), oraz preparaty o efektach podkleślających "szorstkość" prac - efekt cementu, gumy i inne. Zupełnie nowe pomysły są idealne jako kreatywny "przerywnik" lub odskocznia dla zmęczonych klasycznymi kwiatowymi tematami.
Trendy te zaprezentowaliśmy wraz ze Stamperią po raz pierwszy w Polsce podczas naszej Akademii Stamperii - spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, wiele z Was powitało je jako świeży oddech i "drugie życie" decoupage'u, od długiego czasu ograniczjącego się głównie do romantycznych, kwiatowych motywów.

Dzisiaj prezentujemy Wam jeszcze więcej inspiracji związanych z nowymi kolekcjami - oto zdjęcia wystaw Stamperii przygotowanych pod kierownictwem Mariadele Colombo (którą gościlismy niedawno w Skoczowie), szefowej wszystkich szefów - a właściwie instruktorek :) - w Stamperii.

Wystawy podzielone zostały tematycznie wg kolekcji papierów, a każda wzbogacona została o ciekawe elementy dopełniające efektu - stare rowery, liczniki, narzędzia itp...


Prace - tu kilka w zbiżeniu - w nowatorski sposób wykorzystują różne papiery, pasty oraz filc z nadrukiem Decor (również to jest nowość Stamperii).


Również i ci, którzy preferując styl klasyczny znajdą w Stamperii wiele dla siebie - w tym sezonie jedną z wielu nowości są m.in. piękne papiery inspirowane Alfonsem Muchą.Oczywiście Stamperia, wprowadzając nowości, nieustannie szkoli i wymyśla nowe techniki (np. efekt rdzy - nowy rodzaj efektu metalu).


Mamy nadzieję, że pomysły Stamperii zainspirowały również i Was. Która kolekcja jest Waszą ulubioną?

Pozdrawiam

Ludwika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz