Nasza załoga

Naszą załogę stanowią:
Beata - szefowa, pedagog (z zawodu i konieczności -   4 dzieci), instruktorka sztuk zdobniczych i pasjonatka decoupage. Podróżuje po Polsce i zagranicy ucząc siebie i innych coraz to nowych technik.


 Zbyszek - szef, koordynator firmy i historyk (z pasji i zawodu), również pasjonat decoupage. Wspiera kreatywność żony. Jego analityczny umysł utrzymuje firmę w porządku.

Asia - z zawodu animator filmowy, odpowiada za kontakt z odbiorcami hurtowymi oraz zamawianie towaru u zagranicznych firm. Koordynuje również wszystkie szkolenia i kursy. Dzięki niej wszystkie wydarzenia przebiegają sprawnie i na czas.
Mirek - odpowiada za kontakt z klientami, starannie śledzi statystyki w naszej firmie. Mimo technicznego wykształcenia posiada szerokie humanistyczne zainteresowania. Narrator w naszych filmach. To z nim również rozmawiacie w sprawie Waszych zamówień.
Ludwika - redaktor i sekretarz bloga. Z wykształcenia projektantka, z zamiłowania podróżniczka i językowiec. Z racji młodego wieku daje sobie  radę z różnego rodzaju komunikatorami internetowymi.Gościnnie mogą pojawiać się inni nasi Pracownicy i Współpracownicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.