poniedziałek, 25 maja 2015

Zapowiedź Nowości na Boże Narodzenie - nowy katalog Stamperii!

Wiosna w pełni, część z Was myślami pewnie już w okolicach wakacji i urlopów, tymczasem Stamperia wybiega w przyszłość jeszcze dalej i już teraz prezentuje nam nowy katalog i bożonarodzeniowe propozycje.
Wśród nowości na pewno nie zabraknie nowych papierów ryżowych we wszystkich formatach oraz papierów do scrapbookingu - pojedynczych i w blokach. Pojawią się foremki do odlewów w większym rozmiarze, dużo nowych wzorów stempli kauczukowych.Przebojem tegorocznej wiosny stały się farby kredowe, które świetnie komponują się z szablonami. Tych ostatnich nie zabraknie w nowej ofercie Stamperii, również tych wielkoformatowych które doskonale sprawdzają się przy dekoracji mebli. Natomiast do wykończenia prac z użyciem popularnych kredówek Stamperia proponuje preparat Finitura Opaca dający matowy, woskowy efekt.

Technika Mixed-Media wciąż na topie dlatego możemy spodziewać się wielu nowości m.in. farby Aquacolor w formie sprayu, preparatu do transferu w większej pojemności (150ml). Ciekawostką będzie dwuskładnikowy preparat do tworzenia efektu rdzy, nowe pasty strukturalne oraz klej do kolaży dający efekt utwardzenia powierzchni. Pojawi się również cała seria papierów ryżowych oraz szablonów dedykowana szczególnie technice Mixed-media.


Wszystkie nowości możecie obejrzeć już teraz w nowym katalogu w wersji elektronicznej.
Część nowości pojawi się w sprzedaży już końcem czerwca o czym będziemy na bieżąco informować na blogu i w newsletterze.

Zapraszamy również do przejrzenia dotychczasowych produktów Stamperii związanych ze świętami Bożego Narodzenia.  Papiery, akcesoria i media zostały zebrane w katalogu, który obejrzycie tutaj. Możecie je znaleźć w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarce odpowiedniego kodu produktu z katalogu.

Pozdrawiam!

Joanna Bacza

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza