czwartek, 28 maja 2015

Nowości Pentacolor i Stamperia!

W naszym sklepie pojawiły się nowe produkty Pentartu i Stamperii, a kilka znanych i lubianych farb i preparatów wróciło po przerwie lub są dostępne również w większych pojemnościach.
Polecamy farby do tkanin w 4 neonowych kolorach. Po wyschnięciu i przeprasowaniu pomalowaną tkaninę można prać w temp.40°C. Przyozdobią wakacyjną torbę, T-shirt itp.Po przerwie pojawiła się wodna, półprzeźroczysta farba akrylowa nadająca efekt szronu, do zastosowania na transparentnych powierzchniach np. szkle.


Nowością są również popularne matowe farby akrylowe Pentart w większych pojemnościach (100ml). Do wyboru 15 ciekawych kolorów:

 
Popularne tej wiosny farby w spray'u wykorzystywane w technice Mixed-media pojawiły się w trzech nowych kolorach (szpinak, grafit i róż perłowy), natomiast podkład do farb kredowych znajdziecie również w większej pojemności 500ml.

Wszystkie prezentowane produkty Pentart znajdziecie tutaj

Przygotowaliśmy dla Was miks nowości Stamperii: zegar mdf z rzymskimi cyframi, białą pastę Opla oraz 3 wzory szablonów. Więcej informacji znajdziecie w naszym sklepie.

Pozdrawiam!

Kinga

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza