poniedziałek, 18 maja 2015

Nowości Fiskarsa ciag dalszy

W naszym sklepie pojawiły się kolejne ciekawostki od Fiskarsa. Trzy wzory dziurkaczy szczypcowych. Dziurkacz wycinający kółka dostępny jest w trzech rozmiarach ( Φ 0,15cm, 0,31cm, 0,63cm). Narzędzie to z pewnością docenią miłośnicy scrapbookingu. Wykonana ze stali głowica poradzi sobie z papierem, plastikiem, cienką skórą, pianką, filcem, folią itp. Rączki z miękkiego materiału Softgrip ułatwią wszystkie manewry.


Prawdziwym twórczym „kombajnem” jest natomiast wielofunkcyjny zestaw Fuse Creativity System. Jego  możliwości są naprawdę imponujące.

 Urządzenie to pozwoli nam wypróbować az 5 różnych technik:
- wycinanie
- wytłaczanie
- wycinanie z wytłaczaniem
- wytłaczanie ze stemplowaniem
- wycinanie i wytłaczanie ze stemplowaniem

Dostępne są również dodatkowe zestawy wzorów i szablonów do wycinania i wytłaczania. Nadają się do pracy z materiałami takimi jak: karton, pianka, folia, tkanina, filc, korek itp. Przy ich pomocy stworzymy własne niepowtarzalne wzory etykiet, opakować, dodatków do kartek, albumów itp.


Zestaw Fuse Creativity System możemy rozszerzyć o narzędzie do tworzenia ozdobnej torebki idealnej na drobne upominki, biżuterię itp. Jest ono dostępne w dwóch wersjach.

Polecam film, który przybliży obsługę i możliwości tego urządzenia. 

Wszystkie prezentowane nowości znajdziecie w naszym sklepie.

Pozdrawiam!

Kinga


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza