wtorek, 4 lutego 2014

NOWOŚCI - Stamperia na Wiosnę (2)

Ciąg dalszy nowości wiosennych Stamperii:
PAPIERY KLASYCZNE - 14 nowych wzorów w stylistyce popart, a także gwiazdy kina i wzory kwiatowe. Przykłady poniżej.

ŻYWICA JEDNOSKŁADNIKOWA - perłowa i transparentna, gotowa do użycia żywica akrylowa na bazie wody, schnąca na powietrzu, odpowiednia do wszystkich rodzajów powierzchni.


FARBA SOFT - pastelowa farba z efektem aksamitnym. Na bazie wody. Odpowiednia do wszystkich rodzajów powierzchni - 12 kolorów.FARBA I KONTURÓWKI DO JEDWABIU - po naturalnym wyschnięciu (72 godziny) farbę utrwalamy przy pomocy żelazka o temp. ok 180 stopni C prasując na lewej stronie. Po utrwaleniu można prać w temp. 30 stopni C. Bogata paleta  - 35 kolorów farb i 5 kolorów konturówek.MASKING DO JEDWABIU - po nałożeniu na jedwab powoduje że farba do jedwabiu nie pokryje tego miejsca. Można użyć np. w połączeniu z szablonem dla uzyskania wzoru. Po naniesieniu na jedwab i pomalowaniu farbą należy ją utrwalić żelazkiem wg instrukcji, a następnie wyprać, co spowoduje usuniecie maskingu i możliwość dalszej pracy na tkaninie.

MEDIUM DO JEDWABIU - medium do zagęszczenia farb do jedwabiu - ułatwia precyzyjne malowanie, powoduje że farba się nie rozlewa.

Jeszcze więcej nowości Stamperii które można znaleźć w nowym katalogu pojawi około połowy marca.

Maciek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz