czwartek, 27 lutego 2014

Mix nowości

Zachęcam do zapoznania się z nowościami, które pojawiły się w naszym sklepie:

- Kształty Styropianowe - cztery zwierzątka: lis, konik, pszczoła i wiewiórka; oraz kształty geometryczne w nowym rozmiarze: koła i medalion.

- Serwetki ryżowe A4 niepakowane: nowy format, przystępna cena, małe wzory (świetne do ozdabiania małych przedmiotów), bardzo dobra jakość, kompatybilne z projektami proponowanymi przez Stamperię.
Poniżej przykłady.
Wkrótce będą też te same wzory pakowane - trochę droższe, ale z dodatkową wkładką - podstawowe info o sposobie wykorzystania serwetki.

- Nowe wzory papierów ryżowych DFT 50x50cm (poniżej przykład)
- Nowe preparaty :
  • Żel antypoślizgowy transparentny i perłowy - do zrobienia np. skarpetek antypoślizgowych dla dziecka - produkt na bazie wody; należy nałożyć na tkaninę lub filc i suszyć suszarką dla utrwalenia żelu; można prać po upływie 48 godzin w temperaturze max 30 stopni.

Przy okazji tak dużego wysypu (wiosennego wykwitu ;) nowości chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na jedwab z kolekcji Silk Art, o której pisaliśmy tutaj. Warto podkreślić że jedwab Stamperii, który oferujemy jest konfekcjonowany (wymiary do wyboru: 55x55cm, 28x28cm, 90x90cm i 150x40cm), obrzucony na brzegach (nie strzępi się), jest wysokiej jakości, w ładnym opakowaniu, w przystępnej cenie.

Maciek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz