niedziela, 15 lutego 2015

Szkolenie online Stamperii - wtorek, 17 lutego, 18:00.

Już w najbliższy wtorek, 17 lutego o godz. 18:00 odbędzie się kolejne szkolenie Stamperii online (poprowadzi znana fanom Stamperii Mariadele Colombo w języku włoskim - oczywiście pokazując wszystko, więc nie powinno być problemów ze zrozumieniem nawet dla niewładających tym językiem). Tematem będzie mini decoupage na płytkach biskwitowych.

Temat jest nowością na 2015 rok - małe gipsowe plakietki doskonale nadają się do aplikowania na pudełeczka i inne projekty, przede wszystkim scrapbookingowe.

Podczas kursu zobaczycie, jak najlepiej wykorzystać nowe papiery ryżowe w małe wzory, wzbogacone woskiem postarzającym i specjalnymi wykończeniami - błyszczącym żelem i preparatem do spękań do szkła.

Szkolenie jest oczywiście darmowe, wystarczy zapisać się wcześniej tutaj.Serdecznie zapraszamy!

Ludwika5 komentarzy:

 1. nie na temat, ale się wkurzyłam.
  Nie polecam tego sklepu. O każdą czynność trzeba się wykłócać. czy to zaksięgowanie wpłaty, czy wysyłka towaru. Specjalnie wzięłam kuriera, bo zależało mi na czasie, wpłaciłam kilka minut po zakupie z tego samego banku.. No i czekam od poprzedniego poniedziałku. Ciekawe, jak długo jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Jobi,

   Bardzo przykro nam z powodu złego doświadczenia - jesteśmy nim bardzo zaskoczeni. Czy próbowała Pani kontaktować się z obsługą w sprawie wyjaśnienia nieporozumień? Oczywiście przekazujemy Pani skargę do odpowiedniego działu, jednak równocześnie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (ciężko wyjaśniać sprawę po samym nicku :)

   Jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie sprawy.

   Pozdrawiamy

   Załoga Sztuki Zdobienia

   Usuń
 2. Chodzi mi o zamówienie nr 005274 z 09.02.2015.
  pisałam kilka razy na formularzu kontaktowym pod zamówieniem.
  Telefonu do Was nie ma na stronie (lub nie potrafiłam znaleźć), a mój jest przy zamówieniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za informacje i cieszymy się, że udało nam się skontaktowć i wyjaśnić nieporozumienie. Postaramy się umieścić nr telefonu w bardziej widocznym miejscu.

   Pozdrawiamy

   Sztuka Zdobienia

   Usuń
 3. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń