środa, 18 lutego 2015

FISKARS

Wreszcie (negocjacje trwały kilka miesięcy) mamy w naszej ofercie produkty craftowe Fiskarsa, jesteśmy świeżo po pierwszej dostawie :) - są już na naszej stronie KLIK

Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że marka Fiskars to synonim najwyższej jakości i trwałości.
Korzenie firmy sięgają 1649 roku, gdy w Fiskars (fińska wioska, stąd nazwa) założono hutę stali. Przez stulecia przekształciła się w sprawnie działającą międzynarodową firmę, która zaopatruje konsumentów na całym świecie.Nożyczki z pomarańczowymi plastikowymi rączkami są jednym z najbardziej znanych produktów Fiskars, mamy je!!
Firma produkuje je nieprzerwanie od 1967 roku, sprzedano ich do dnia dzisiejszego ponad miliard sztuk. Mamy też dobrą nowinę dla leworęcznych – są też nożyczki dla nich – rozpoznać je można po czerwonych rączkach.Fiskars proponuje kilka linii produktów: kuchenną, ogrodową oraz związaną z craftem - i tę właśnie kategorię mamy w swojej ofercie.Długoletnie doświadczenie producenta gwarantuje niezawodną jakość. Ważne też, że estetyka narzędzi „cieszy oko”.Szefowa Beata od 10 lat używa do scrapu kilku urządzeń Fiskarsa, kupionych jeszcze zagranicą i jest z nich niezmiernie zadowolona.
Od dziś nie będzie musiała daleko szukać :)

Pozdrawiam i życzę ostrego ciecia :)

Asia R.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz