poniedziałek, 27 stycznia 2014

Nowy Ktalog Stamperii - Wiosna 2014

Właśnie pojawił się aktualny Katalog Stamperii "Wiosna 2014" w wersji elektronicznej (w wersji papierowej wkrótce) -  różni się trochę od prezentowanego w listopadzie, gdyż Stamperia obserwuje trendy na rynku i stara sie "trzymać rękę na pulsie".Aby pobrać katalog w wersji elektronicznej proszę kliknąć na link:

Część produktów jest już dostępna w hurtownii (zdjęcia na naszej stronie w ciągu kilku dni) a reszta będzie pojawiać się sukcesywnie do marca. Na teraz są papiery klasyczne, do transferu i do scrapbookingu, szablony, filce nadrukowane. Na dniach pojawi się kolekcja do malowania jedwabiu.

Stamperia jest już na rynku od 25 lat jak możemy zauważyć na okładce katalogu - i jako lider kreatywności nadal zaskakuje - okładka w kolorach zgodnych z najnowszymi trendami w modzie i kreatywności.
Zwracam uwagę na  wzornictwo papierów- oprocz stylu tatoo ( tatuażowego) jak na okładce - nadal dużo wintage, szczególnie stylu wiktorianskiego i lata 20-te oraz popart. Jeśli chodzi o tematykę - lawenda, kwiaty, motyle, kartki pocztowe oraz dziecięca.

Z nowości  pojawiły się:
- papiery ryżowe formatu A4, (oprócz tego wszystkie dotychczas dostępne rodzaje papierów) 
- papier 3D ( nowość - pakowane po 6 szt z instrukcjami),
- etykiety,
- papiery do transferu i do scrapbookingu,
- kolekcja Silk Art – wszystko co potrzebne do malowania na jedwabiu
- Deco Tape (nowe wzory rownież w nowych cenach ;),  
- akcesoria do scrapu, dekoracje samoprzylepne i na magnes, panczery ( wykrojniki), pieczątki, szablony - generalnie wszystko we wzornictwie identycznym lub kompatybilnym z wystepujacym na papierach - w rezultacie otrzymujemy mnóstwo możliwosci realizacji  nowych projektów bogatych pod względem stylu i formy.
Nowosci preparatowe:
- lakier Cristal Finish - żywice wodne jednoskładnikowe z dozownikiem w trzech rodzajach: zwykła, perłowa i brokatowa, którymi można robić dekoracje trójwymiarowe (kropki, perełki), jak i tradycyjnie zalewać całość pracy lub wybrane elementy
- zestawy startowe dla początkujących
- gips ceramiczny w nowej formule -  w atrakcyjnej cenie
- Super Klej - specjalnie do przyklejania papieru na drewno

Maciek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz