wtorek, 28 stycznia 2014

NOWOŚCI - Stamperia na Wiosnę (1)

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą grupą nowości wiosennych Stamperii, których zdjęcia i opisy już uzupełniliśmy w sklepie.
FILC NADRUKOWANY - format A5 i B2 - kilkanaście nowych wzorów w stylistyce popart, a także z reprodukcjami znanych miejsc i gwiazd kina. Poniżej kilka przykładów.

SZABLONY - prawie 30 wzorów w różnych rozmiarach z kolekcji Mascherissime - przypomnijmy że szablony te są wykonane z cienkiego i bardzo trwałego poliestru, dzięki czemu można go wykorzystywać wiele razu i stosować nawet na nierównych powierzchniach. Przykłady:TRANSFER - 9 nowych wzorów (format A4) - czarne grafiki, bardzo subtelne wzory, idealne do wykorzystania w scrapbookingu, a także w różnych technikach decoupage. Transfer przenosimy na dowolną powierzchnię przy pomocy preparatu do transferu. Przykłady poniżej.PAPIER DWUSTRONNY DO SCRAPBOOKINGU - ponad 20 nowych wzorów w stylistyce vintage - wyszukane kolorystycznie, dobrane formą do innych produktów z tej serii zachęcają do tworzenia pięknych albumów i kartek. Jest też coś na walentynki...
Maciek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz