piątek, 9 grudnia 2016

Nowość - foremki silikonowe, stemple z literkami

Od jakiegoś czasu w naszym sklepie dostępne są nowe wzory foremek silikonowych. Wśród nich znajdziecie ornamenty, kwiaty, kamee, zwierzątka, piórka i wiele innych. W sumie blisko 40 nowych wzorów. Znajdziecie je tutaj.
Foremki silikonowe cieszą się dużym powodzeniem. Jednym z powodów jest możliwość ich wszechstronnego zastosowania.  Doskonale nadają się do tworzenia odlewów z gesso, masy papierowej i innych mas plastycznych. Cześć foremek posiada odpowiednie atesty, dzięki którym można wypełnić je lukrem plastycznym, czekoladą cz np. lodem. W opisie każdej foremki znajdziecie informację o możliwości kontaktu z żywnością. 


Do foremek silikonowych nada się również nowy preparat Pentartu, który już jutro pojawi się w sprzedaży w naszym sklepie - żywica z efektem kości słoniowej. Na naszym blogu możecie obejrzeć filmik prezentujący użycie foremek i wspomnianej żywicy.

A tutaj kolejny przykład zastosowania odlewów z foremek - kredowa bombka z ornamentem.

Oprócz silikonowych foremek nowością są również stemple z literkami, które można łączyć z dowolną plastyczną masą. Ciekawym pomysłem mogą być własnoręcznie wykonane świąteczne ciasteczka np. pierniczki z odciśniętymi życzeniami itp. Stempelki znajdziecie tutaj.Pozdrawiam,
Kinga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz