wtorek, 8 września 2015

Nowości Stamperia - Scrapbooking

Dziś kolejna porcja nowości Stamperii - tym razem zadowoleni będą fani scrapbookingu : )

Polecamy nowe dwustronne papiery - w tym sezonie popularnym motywem są gałązki ostrokrzewu, znajdziecie je w wielu kombinacjach - z ptakami, płatkami śniegu itp. Ciekawą propozycją są również "drewniane" motywy w stylu shabby oraz wyraziste motywy kwiatowe. Wszystkie nowe papiery obejrzycie tutaj


Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych zestawów papierów - w ten sposób mamy pewność, że nasza praca będzie skomponowana z dobranych do siebie kolorów i deseni. Wśród nowości znalazły się dwa zestawy świąteczno-zimowe oraz dwa bardziej klasyczne, kwiatowo-ornamentowe. Znajdziecie je tutaj.


W nowościach nie mogło zabraknąć nowych wzorów stempli w wersji HD - kauczuk pozwala na uzyskanie bardziej wyraźnych i dokładnych wzorów, oraz popularnych akrylowych Pojawiły sie również nowe kolory pigmentów do stempli.
Polecamy nowe samoprzylepne i tekturowe etykiety - gotowy dodatek do scrapowych kartek, albumów, a także świetna przywieszka do prezentów. 

W nowościach znajdziecie również wiele ciekawych dodatków, akcesoriów i narzędzi m.in. nowy dziurkacz narożny pozwalający zaokrąglić brzegi kopert, kartek itp., drewniane ażurowe elementy, metalowe cyfry, kapsle i wiele innych. Scrapowe dodatki znajdziecie tutaj.Pozdrawiam i życzę przyjemnych zakupów i trafionych wyborów!

Kinga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz