poniedziałek, 3 września 2012

Kreatywna jesień.

Wakacje niestety się skończyły :(

Na pocieszenie - nadal trwa końcowowakacyjny konkurs (candy) na naszym Facebooku. Zapisy do 10 września, do wygrania bardzo atrakcyjne zestawy Stamperii i płyty szkoleniowe - zapraszamy.

Mimo, że koniec lata nie napawa optymizmem, nasz program szkoleń na najbliższe tygodnie zapowiada się bardzo ciekawie.
Szczególnie zapraszamy na cykl szkoleń od 21 do 24 września, kiedy to zaprezentują się firmy:

-Renkalik (21.09)
-Stamperia (22-23.09) - to specjalne wydarzenie, dwudniowa Akademia Stamperii, inaugurująca naszą ściślejszą współpracę z tą dobrze znaną w Polsce firmą.
-Decomania (24.09)

Zapisy i szczegółowe informacje na temat tych szkoleń uzyskać można u Joanny Baczy pod tel.33 851-35-86 lub pisząc na ten adres.
27-30.09 planujemy cykl szkoleń w Bydgoszczy - program wkrótce. Planujemy jeszcze szkolenia w Warszawie i Łomży, tu także terminy i program pojawią się niedługo.

Zwracam też uwagę na trzecie już szkolenie online, tym razem poświęcone Sospeso Trasparente - szczegóły i zapisy (możliwe do 7 września do godz. 18) znajdziecie tutaj.

Na koniec, w tym samym powakacyjnym klimacie - poniżej świeżo otrzymany list, który właścicielka Stamperii, Aziza Karrara, napisała do polskich klientów na powitanie jesieni:)Pozdrawiam ciepło

Ludwika

2 komentarze:

  1. a czy może w niedalekiej przyszłości planowane są jakieś szkolenia na Śląsku??

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam. Zapraszamy do odwiedzania Kalendarza Szkoleń na naszej stronie - http://www.decoupage.net.pl/index.php?str=2&ids=14&
    do końca tygodnia powinny pojawić się tam nadchodzące szkolenia, również na Śląsku.
    Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń