czwartek, 23 lipca 2015

Nadesłane ze Stamperii (13) - Transfer Gel do tkanin

Preparat do transferu na tkaninach nie jest co prawda nowością w naszej ofercie, jednak szczególnie latem zasługują na uwagę, ponieważ jest świetnym sposobem na nadanie naszym ubraniom, dodatkom i akcesoriom oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Z jego pomocą przeniesiemy dowolny motyw ze zdjęcia, wydruku, papieru do decoupage'u itp  z zachowaniem żywych kolorów i ostrych konturów. 
Preparat tworzy powierzchnię wodoodporną, dzięki czemu naszym pracom nie straszne będzie pranie (pod warunkiem, że tkaninę wypierzemy delikatnie w rękach).


Transfer jest stosunkowo łatwy w użyciu, warto jednak rzucić okiem na instrukcję, która pokaże jak krok po kroku przenieść motyw z papieru ryżowego na tkaninę, wykorzystując ponadto szablony, farbę do jedwabiu i preparat Pearl Pen. Znajdziecie ją tutaj

Polecam również gotowe papiery do transferu Stamperii. Wzory dostępne są w trzech kolorach: czarny, czerwony i sepia. Każdy zestaw zawiera dwa arkusze A4 zadrukowane w lustrzanym odbiciu - gotowe do transferu. Papiery oraz preparaty znajdziecie w naszym sklepie.
 
Pozdrawiam!
Kinga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz