środa, 15 lipca 2015

Mixed-mediowe nowości Stamperii!

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy pierwszą porcję tegorocznych nowości
z katalogu Stamperii Jesień/Zima 2015. Dziś -  preparaty związane z techniką
Mixed-media.

Znane bejce wodne Aquacolor pojawiły się w wersji z atomizerem, w nowej palecie kolorów oraz w dwóch wersjach:
- 18 pięknych perłowych i opalizujących spray'ów, doskonałych do szablonów, świetnie kryjących nawet na ciemnych, a nawet czarnych powierzchniach
- 13 matowych kolorów, które sprawdzą się w przypadku szablonów, a także do maskowania czy uwypuklania powierzchni. Nałożenie większej ilości warstw zwiększy ich efekt kryjący.


Fani Mixed-media docenią również nowe preparaty przeznaczone do tej techniki:
1-składnikową białą pastę pękającą, pastę strukturalna piaskową - świetne do tworzenia powierzchni strukturalnych. Do ich wykończenia możemy użyć farb akrylowych lub np. wodnych spray'ów Aquacolor.

Obok znanej już białej pasty do modelowania pojawiła się wersja w kolorze czarnym, a żel do transferu jest dostępny również w większej pojemności (150ml). Nowością jest błyszcząca transparentna pasta do tworzenia np. tła z efektem 3D.
Polecamy również pędzel ze zbiorniczkiem przeznaczony do precyzyjnego malowania farbami Aquacolor lub Colorink.

Prezentowane produkty znajdziecie już dziś w naszym sklepie, natomiast wszystkie nowości możecie obejrzeć w nowym katalogu w wersji elektronicznej.

Mixed-media pojawiają się na naszym blogu często. Z cyklu "Kino na weekend" podglądaliśmy jak do tematu podchodzą Grecy oraz Włosi, w czerwcu Viola Krzyżaniak przeprowadziła u nas mixed-mediowe szkolenie, na bieżąco prezentujemy również inspiracje nadesłane ze Stamperii.

Pozdrawiam!
Kinga

2 komentarze: