wtorek, 10 września 2013

Stamperia - nowe propozycje na Boże Narodzenie (8)

BOŻE NARODZENIE NA NIEBIESKO

W ubiegłym roku na jednej z imprez targowych oglądałem propozycję Stamperii (w stylu cyganerii artystycznej) na Boże Narodzenie 2012, która była utrzymana w niebieskich kolorach. Tutaj możecie znaleźć wpis na blogu z tamtej wizyty, a poniżej kilka zdjęć dla przypomnienia.


Obecna propozycja "Boże Narodzenie na niebiesko" w szczegółach wyraźnie różni się od tamtej, ale ogólna tendencja jest podobna. Popatrzcie i porównajcie. Poniżej propozycja na Boże Narodzenie 2013.
Najważniejsze, że obecna propozycja jest ściśle powiązana z nowymi papierami (vintage, w stylu wiktoriańskim) np.


oraz duża ilością nowych decorabiliów np.Jak we wszystkich poprzednich odcinkach "Propozycji na Boże Narodzenie" obserwujemy dużo połączeń różnych technik decoupage, scrapbooking'u, shabby, past, brokatów, szablonów itd. Oczywiście każdy może zdobić po swojemu, ale instruktorki Stamperii chcą nam chyba dać wyraźny znak, że nudzi je już "czysty" decoupage - szukają więc nowych połączeń technik do wyrażenia swojej ekspresji.

I na koniec coś z naszego podwórka. Myślę że możemy być dumni i spokojni - jak obserwuję od kilku lat, polskie dekupażystki również "nudzą się" klasycznym decoupagem i szukają czegoś więcej. Znaczy - nadążamy za światowymi trendami ;)

Zbyszek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.