poniedziałek, 2 września 2013

Stamperia - nowe propozycje na Boże Narodzenie (7)

PASTELOWE BOŻE NARODZENIE

Za oknami i w kalendarzu - koniec wakacji. Może to i dobrze ;), bo łatwiej Wam będzie wejść w klimat Stamperyjnego Bożego Narodzenia (poprzednie odcinki cyklu ukazywały się co tydzien od końca lipca).
Dziś propozycje w oparciu o "pastelowe" wzory papierów - poniżej przykłady:


Osoby odpowiedzialne za wzornictwo w Stamperii uważają, że papiery w decoupage podlegają takim samym trendom jak sztuka, moda czy też wzornictwo wnętrz. Oczywiście wiele wzorów papierów jest ponadczasowych, klasycznych, ale zwróćmy uwagę, że jest dużo papierów, które nam się opatrzyły i wydają się już trochę nieświeże -ogólne trendy i tendencje oddziałują również na naszą sztukę zdobienia. Piszę to, abyście docenili pracę grafików stamperyjnych, którzy tworząc nowe papiery chcą, abyśmy my kupujący je byli na bieżąco z aktualnymi tendencjami w decoupag'u i szeroko rozumianej modzie.
Czy im się to udaje?
Czy zawsze propozycje są trafione?
To jest pytanie do każdego, każdej z nas - zbliżający się sezon to pokaże. W każdym razie dziękujemy Stamperii za ich wysiłek przygotowania tak wielu nowych wzorów - dzięki temu mamy większy wybór, a także szansę na tworzenie "modnych ozdób".
A teraz przykładowe prace instruktorek stamperyjnych: typowy vintage z wykorzystaniem past, preparatów imitujących korę oraz scrapbookingu.


Wykorzystano w nich nowe mdfy np.Zbyszek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.