poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Stamperia - nowe propozycje na Boże Narodzenie (4)

FILC, SCRAPBOOKING ŚWIĄTECZNY

Zarówno filc, jak i scrapbooking zdobywają ostatnio w Polsce coraz większą popularność. Jednak daleko im jeszcze do popularności filcu w krajach niemieckojęzycznych czy też scrapbookingu w anglojęzycznych. Można więc sądzić że z każdym rokiem będzie w Polsce coraz większy asortyment tych produktów.
A teraz zwróćmy uwagę na nowe propozycje Stamperii. Co prawda są one wykonane przez Włoszki, jednak utrzymują się w trendach ogólnoświatowych i znacząco mogą zainspirować szczególnie prężnie rozwijające się w Polsce środowisko skrapowe. Oferta Stamperii dotyczy Bożego Narodzenia, które jest szczytem i źródłem skrapowania (kiedyś scrapbooking zaczynał się od kartek świątecznych z życzeniami).
Popatrzmy na propozycje:Nie trzeba dodawać że wszystkie prace wykorzystują nowe papiery dwustronne Stamperii do scrapbookingu (31 nowych wzorów w różnych stylach i kolorystyce) oraz nowe wzory filców z nadrukiem - właśnie przyszły do hurtowni i do tygodnia powinny być dostępne w sklepach ze Stamperią.
We wrześniu pojawi się także wiele nowych akcesoriów do Scrapbookingu np. pieczątki, etykietki, flagi, buteleczki itp., jak również nowe akcesoria do filcu np. klamerki, rączki i filcowe ozdoby.


Życzę owocnego skrapowania
Zbyszek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.