poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Nowość - Farby akwarelowe Kuretake

Nasza oferta poszerzyła się o doskonałej jakości produkty japońskiej firmy Kuretake. Wśród nich znajdziecie m.in. akwarele Gansai Tambi. Praca z farbami Kuretake to czysta przyjemność - w końcu w temacie akwareli Japończycy są mistrzami. Ten rodzaj malarstwa szczególnie szczególnie kojarzy się z Krajem Kwitnącej Wiśni. Poniżej znajdziecie filmiki, które nieco przybliżą Wam ich możliwości.


Gansai Tambi to tradycyjne, ręcznie robione, japońskie farby akwarelowe opracowane przez japońskich artystów. Charakteryzują się wysokim stężeniem pigmentu, gładką, kremową konsystencją, doskonale, wręcz bajecznie rozpuszczają się i niezwykle łatwo przechodzące na pędzel, a następnie na papier. Kolory intensywne, bogate, nieco bardziej kryjące niż europejskie czy amerykańskie, świetnie się mieszają. Doskonałe do akwarelowych obrazów, ilustracji, szkiców akwarelowych itp. Pełna paleta obejmuje 36 kolorów. W naszym sklepie znajdziecie wersję z 18 kolorami

Gansai Tambi Starry Colours to 6 niesamowicie kryjących metalicznych farb akwarelowych. Idealne do subtelnych efektów błysków, odbijania światła i migotania w akwareli i scrapbookingu. Zestaw zawiera 6 farb, pięć w odcieniach złotach i jeden srebrny.

GansaiTambi Pearl Colours to z kolei doskonałej jakości perłowe akwarele.

A tutaj krótka animacja.

Pozdrawiam,
Kinga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz