wtorek, 8 marca 2016

Mix-Media z Pentartem - fotorelacja

W sobotę, 3 dni temu, w Skoczowie na polu - tak się mówi na Śląsku Cieszyńskim :-) - temperatura sięgała 12ºC (więc było ciepło, jak na początek marca), a w sali szkoleniowej naszej hurtowni było po prostu gorąco - za przyczyną Viki, prowadzącej szkolenie Mix-Media z Pentrartem. Vika jest z wykształcenia chemikiem, na stołach było mnóstwo jaj :-) -wydmuszek i przeróżnych preparatów, było to więc jakby wielkanocne laboratorium chemiczne. Gorąco było również z powodu zaangażowania pasjonatek, które licznie przyjechały do nas ze Śląska Cieszyńskiego, Górnego i Opolskiego, a także z Krakowa, Warszawy, a nawet z Połczyna! A skoro "laboratorium" - w powietrzu unosiły się przeróżne zapachy preparatów z dominującą wonią alkoholu - używany był tylko zewnętrznie :-)
Poniżej fotorelacja ze szkoleń... 


I to by było na tyle. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w naszej hurtowni:
- 16 kwietnia (sb)- pokaz nowości Stamperii online
- 17-18 kwietnia (sb-nd) - następne szkolenie z Viką (program ogłosimy do końca kwietnia)

A z okazji Dnia Kobiet Uczestniczkom sobotniego szkolenia, Violi, Szefowej i Pracowniczkom naszej firmy, a także wszystkim Pasjonatkom sztuk zdobniczych w imieniu swoim i całej męskiej części załogi www.sztukazdobienia.pl składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i kreatywności!

Zbyszek 

Sprostowanie pomyłki: następne szkolenie z Viką odbędzie się w pt-sb 17-18 czerwca.

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za życzenia :) Alkohol stosowany zewnętrznie też szkodzi. Za dużo kwietnia w tych zapowiedziach szkoleń albo temat kolejnych szkoleń z Viką ma być niespodzianką ogłoszoną po wydarzeniu :) Monika

    OdpowiedzUsuń
  2. "za dużo kwietnia" - dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd w datach - już prostujemy pomyłkę: następne szkolenie z Viką odbędzie się w pt-sb 17-18 czerwca. Program będzie ogłoszony jednak przed samym wydarzeniem :-)

    "alkohol stosowany zewnętrznie też szkodzi" - Oczywiście, ale kursantkom nie zaszkodził, bo dbały o dobre wietrzenie sali :-)

    OdpowiedzUsuń