poniedziałek, 5 stycznia 2015

Tutoriale, tutoriale… (5) – SZTUKA ZDOBIENIA

Na koniec naszego cyklu tutorialowo-filmowego przypominam naszą rodzimą produkcję –czyli jak mówią Włosi  produzione propria (dosłownie: produkcja własna – ten napis widnieje na prawie każdej lodziarni w Italii :) ).

O dziwo, uzbierało się tego dość dużo. Zapraszamy tutaj na nasz kanał, gdzie znajdziecie wszystkie playlisty. A tutaj playlista zawierająca tylko tutoriale (nie wszystkie, więc zapraszamy również na inne playlisty na wspomnianym wyżej kanale).

Oglądając nasze filmiki widać, podobnie jak w przypadku Stamperii, ewolucję w ich formie i treści na przestrzeni ostatnich 2-3 lat. Trzeba jednak pamiętać, że powstawały na zasadach półamatorskich, a ich podstawowym celem była popularyzacja decoupage’u i produktów oferowanych przez naszą firmę.

Oprócz youtube'a, który towarzyszył nam na blogu przez ostatni tydzień, zachęcam też do obejrzenia bardziej profesjonalnych filmów naszej produkcji: Nie pękaj przy spękaniach oraz Ważne by dobrze skończyć – są dostępne na płytach DVD, można je znaleźć w naszym sklepie - link po kliknięciu na tytuł filmu.


Pozdrawiam

Zbyszek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz