czwartek, 8 maja 2014

Podsumowanie Nowości Wiosennych (5)

PENTACOLOR

Wczoraj pisałem o sospeso, zapraszając na niedzielne kursy do Skoczowa, a dziś tekst o Wiosennych Nowościach Pentacoloru - przy okazji zapraszam na prezentację nowości online, którą przeprowadzi Gabi w sobotę 10.05.14 o godzinie 14:00 - transmisja ze Skoczowa. Sami jesteśmy ciekawi co dla nas przygotowała (za 3 godziny dotrze do Skoczowa) a na razie zdjęcia z wiosennej ekspozycji targowej Pentacoloru:

 
Poszczególne nowości omawialiśmy wraz z pojawieniem się katalogu Pentacoloru 2014 - jak widać uzbierało się ich całkiem sporo. Poniżej linki do produktów w naszym sklepie:
- Pasta woskowa o charakterze powłoki ceramicznej - zawierająca iryzujące pigmenty pasta na bazie pszczelego wosku, za pomocą której na każdej ciemnej i obłej powierzchni uzyskać  możemy efekt gry kolorów.
- Pisak brokatowy - (14 kolorów) służący do tworzenia błyszczących dekoracji na różnych powierzchniach. Produkt posiada atesty do pracy z dziećmi.
- Pisak śnieżny -  służący do tworzenia białych, śnieżnopodobnych dekoracji na różnych powierzchniach. Doskonały do scrapbookingu.
- Pisak perłowy - służący do tworzenia błyszczących dekoracji na różnych powierzchniach. Kształt aplikatora umożliwia uzyskanie efektu perełki. Bardzo szeroka gama - 42 kolory.
- Żel opalizujący - produkt wcześniej znany, ale obecnie udoskonalono jego formułę. Można go stosować na szkle i drewnie.
I jeszcze nie wiosenne nowości, ale z końca roku:
- Lazury do drewna - farby lazurowe do użycia na zewnątrz i wewnątrz - na bazie wody. Jej cienka warstwa służy do kolorowania i ochrony drewnianych powierzchni. Po wyschnięciu jest matowa i wodoodporna.
Farby Glow - fosforyzujące w ciemności (efekt można zobaczyć na zdjęciach powyżej zdj.10 i 11 - szczególnie obrazek z dziupli, gdzie widać jak farba świeci).
Farby Neonowe - bardzo jaskrawe, odbijające światło.

Zbyszek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza