wtorek, 15 stycznia 2013

Stamperia - nowe pomysły (2)

Jak obiecaliśmy w poprzedniej notce, w cyklu tym będziemy prezentować Wam nowe pomysły, tendencje i wzory na nadchodzący sezon wiosna/lato 2013. Trzeba przyznać, że w swoich kreatywnych poszukiwaniach Stamperia nie ustaje nawet na chwilę i również tym razem proponuje mnogość wzorów i projektów, wykorzystując zarówno nowe, jak i stare produkty i papiery.

Pierwszą propozycją, którą chcielibyśmy Wam przybliżyć jest preparat Transfer Gel (żel transferyczny, możecie znaleść w katalogu, o którym pisaliśmy ostatnio), służący do przenoszenia nadruków bezpośrednio na przedmioty bez (drażniącej często) warstwy celulozy - przydatny przede wszystkim do ornamentów ipt. Jest to preparat, z pojawienia się którego jesteśmy szczególnie zadowoleni i na który długo czekaliśmy z powodu wielu prób i ulepszeń, którym był poddawany. Nareszcie spełnia oczekiwania i jest dostępny!

Transfery szczególnie dobrze pasują do nowych papierów z kolekcji Vintage Stamperii. Jak zawsze, kolory papierów skoordynowane są z kolorami farb, co niesamowicie ułatwia pracę.

Poniżej przedstawiamy przykłady prac wykonanych przy pomocy tych nowości - delikatne papiery i transfery komponują się idealnie i tworzą delikatne pudełka, tabliczki i albumy na zdjęcia (to również oryginalny pomysł na prace - Stamperia oferuje specjalne albumy, na których łatwo wykonać można decoupage bez obawy o zniszczenie powierzchni okładki preparatami czy wodą).
Mamy nadzieję, że nowe propozycje vintage przypagną Wam do gustu.

Zapraszamy na kolejne odcinki nowych pomysłów Stamperii i pozdrawiamy gorąco.


Ludwika
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz