czwartek, 30 sierpnia 2012

Witamy!

Jeśli ktoś nie wie – jutro jest Dzień Bloga, doskonała okazja, abyśmy i my zaczęli go pisać.
Długo wahaliśmy się, czy przystąpić do tej Społeczności – jesteśmy pełni podziwu i szacunku dla innych blogerów i ich twórczości i czujemy się ( młodzi zapałem, ale starzy z metryki ) trochę onieśmieleni.

Dlaczego chcemy blogować:

- na początku roku wysłaliśmy do naszych klientów ankietę dotyczącą opinii o firmie. Wróciło do nas ok. 100 ankiet, było wiele konstruktywnych i bardzo pozytywnych uwag. Uświadomiliśmy sobie wtedy, jak ważna jest wymiana opinii z klientami i współpracownikami – taką okazję daje blog.

- średnio co tydzień wysyłamy Newsletter. Myślimy, że blog da większe możliwości pokazania tego, co dzieje się w naszej firmie, a dodatkowo umożliwi łatwiejsze przeglądanie starszych wiadomości.

- Stamperia zaproponowała nam zajęcie się dystrybucją jej produktów w Polsce. Blog jest konieczny do szybkiego i efektywnego przekazywania informacji Stamperyjnych – będziemy oczywiście unikać monotematyczności i starać się zawsze Was czymś zainteresować.

- i najważniejsze - blog to dla nas coś nowego, twórczego. Chcemy w to wejść, szukać kontaktu z innymi i wyrazić siebie, a że jesteśmy zespołem – miejmy nadzieję, że będzie ciekawie i inspirująco.

A więc zapraszamy

Beata i Zbyszek


5 komentarzy:

 1. Kochani, trzymamy za Was kciuki w podróży przez świat blogowy. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki! Trzymajcie kciuki - szczególnie za nas, "starych". Blogowanie jest piękne jak kultura włoska, ale chwilamie czujemy się jak w Matriksie...
  Zbyszek

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, że powstał Wasz blog :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie fajnie w społeczności blogowiczów. Ja też jestem początkująca, ale daje to wiele satysfakcji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam w blogowym świecie! Tu jest bardzo fajnie, jestem pewna że będzie fajna zabawa i bliższy kontakt ze znajomymi i nieznajomymi :D Również "nam" będzie łatwiej obserwować co się u Was dzieje, także świetna decyzja! Pozdrawiam cały zespół serdecznie!

  OdpowiedzUsuń